0

Novinky - stránka 12

kategorie
Sazenice
Výběr
Skupiny rostlin
Doba zrání
Zbarvení
Podle vlastností
Značky
Doba výsadby
podle popularity
  • dle ceny: sestupně
  • dle ceny: vzestupně
  • podle popularity
  • podle novoty
  • podle názvu
18
  • 18
  • 36
  • 90
Novinky
Akce
Lilie Elodie obrázek 1
0 recenzí
Lilie Elodie
Počet v balení : 3 cib
169 239

Nejnižší cena za posledních 30 dnů:* 169 Kč

Dubina sadnje
10 - 15 cm
Vlastnosti
něžnost a šarm
Výška rostliny
100 - 120 cm
Vzdálenost mezi rostlinami
20 - 30 cm
Poloha
slunečné místo
Mrazuvzdornost
- 35°C
Přidat do mé zahrady
Novinky
Akce
Plaménka Etoile de Paris obrázek 2
0 recenzí
Plaménka Etoile de Paris
Počet v balení : 1 cib
89 109

Nejnižší cena za posledních 30 dnů:* 89 Kč

Dubina sadnje
7 - 10 cm
Vlastnosti
časně kvetoucí plaménka!
Výška rostliny
70 - 90 cm
Vzdálenost mezi rostlinami
30 - 50 cm
Poloha
slunce, polostín
Mrazuvzdornost
- 40°С
Přidat do mé zahrady
Novinky
Akce
Lilie Salmon Classic obrázek 3
0 recenzí
Lilie Salmon Classic
Počet v balení : 2 cib
69 99

Nejnižší cena za posledních 30 dnů:* 69 Kč

Dubina sadnje
10 - 15 cm
Vlastnosti
klasická oranžová lilie
Výška rostliny
70 - 80 cm
Vzdálenost mezi rostlinami
15 - 20 cm
Poloha
slunečné místo
Mrazuvzdornost
- 35°C
Přidat do mé zahrady
Novinky
Akce
Modřenec Alba obrázek 4
0 recenzí
Modřenec Alba
Počet v balení : 10 kus
129 159

Nejnižší cena za posledních 30 dnů:* 159 Kč

Výška rostliny
15-20 cm
Vzdálenost mezi rostlinami
10 cm
Poloha
slunce, částečný stín
Mrazuvzdornost
- 30°C
Přidat do mé zahrady
Novinky
Akce
Mečík velkokvětý Black Surprise obrázek 5
0 recenzí
Mečík velkokvětý Black Surprise
Počet v balení : 7 cib
159 189

Nejnižší cena za posledních 30 dnů:* 159 Kč

Dubina sadnje
7 - 10 cm
Vlastnosti
originální a velkokvětý
Výška rostliny
80 - 100 cm
Vzdálenost mezi rostlinami
10 - 15 cm
Poloha
slunečné místo
Mrazuvzdornost
- 12°C
Přidat do mé zahrady
Novinky
Akce
Montbrécie, směs barev obrázek 6
0 recenzí
Montbrécie, směs barev
Počet v balení : 5 cib
69 89

Nejnižší cena za posledních 30 dnů:* 69 Kč

Dubina sadnje
7 - 10 cm
Vlastnosti
přitahují pozornost již z dálky
Výška rostliny
40 - 50 cm
Vzdálenost mezi rostlinami
5 - 10 cm
Poloha
slunce, polostín
Mrazuvzdornost
- 35°C
Přidat do mé zahrady
Novinky
Akce
Tygřice (Tigridia) žlutá obrázek 7
0 recenzí
Tygřice (Tigridia) žlutá
Počet v balení : 10 cib
59 99

Nejnižší cena za posledních 30 dnů:* 59 Kč

Dubina sadnje
5 - 7 cm
Vlastnosti
obzvláště ceněná jako řezaná!
Výška rostliny
40 - 50 cm
Vzdálenost mezi rostlinami
15 - 20 cm
Poloha
slunce, polostín
Mrazuvzdornost
- 29°C
Přidat do mé zahrady
Novinky
Akce
Plaménka modrá obrázek 8
0 recenzí
Plaménka modrá
Počet v balení : 1 cib
79 99

Nejnižší cena za posledních 30 dnů:* 79 Kč

Dubina sadnje
7 - 10 cm
Vlastnosti
jedna z nejmodřejších odrůd
Výška rostliny
70 - 90 cm
Vzdálenost mezi rostlinami
30 - 50 cm
Poloha
slunce, polostín
Mrazuvzdornost
- 40°С
Přidat do mé zahrady
Novinky
Akce
Modřenec Azureum obrázek 9
0 recenzí
Modřenec Azureum
Počet v balení : 10 kus
129 159

Nejnižší cena za posledních 30 dnů:* 159 Kč

Výška rostliny
15-20 cm
Vzdálenost mezi rostlinami
6-8 cm
Poloha
slunce, částečný stín
Mrazuvzdornost
-30° С
Přidat do mé zahrady
Novinky
Akce
Pryskyřník oranžový obrázek 10
0 recenzí
Pryskyřník oranžový
Počet v balení : 10 cib
139 169

Nejnižší cena za posledních 30 dnů:* 169 Kč

Dubina sadnje
3 - 5 cm
Vlastnosti
luxusní plnokvětá odrůda
Výška rostliny
30 - 40 cm
Vzdálenost mezi rostlinami
10 - 15 cm
Poloha
slunce, polostín
Mrazuvzdornost
- 23° С
Přidat do mé zahrady
Akce
Novinky
Trojpuk hybridný Mont Rose, P9 obrázek 11
0 recenzí
Trojpuk hybridný Mont Rose, P9
Počet v balení : 1 saz
199 239

Nejnižší cena za posledních 30 dnů:* 239 Kč

Type pots
P9
Vlastnosti
neuvěřitelně krásná v období kvetení
Výška rostliny
150 - 200 cm
Vzdálenost mezi rostlinami
150 - 200 cm
Poloha
slunce
Mrazuvzdornost
- 29°С
Přidat do mé zahrady
Novinky
Akce
Jiřina Dolly H obrázek 12
0 recenzí
Jiřina Dolly H
Počet v balení : 1 cib
109 129

Nejnižší cena za posledních 30 dnů:* 109 Kč

Dubina sadnje
5 - 10 cm
Vlastnosti
viditelná již z dálky
Výška rostliny
100 - 120 cm
Vzdálenost mezi rostlinami
45 - 60 cm
Poloha
slunce, polostín
Přidat do mé zahrady
Novinky
Akce
Kana Louis Cottin obrázek 13
0 recenzí
Kana Louis Cottin
Počet v balení : 1 cib
109 129

Nejnižší cena za posledních 30 dnů:* 109 Kč

Dubina sadnje
10 - 12 cm
Vlastnosti
na terasy nebo balkony
Výška rostliny
45 - 60 cm
Vzdálenost mezi rostlinami
50 - 60 cm
Poloha
slunce, polostín
Mrazuvzdornost
- 23°C
Přidat do mé zahrady
Novinky
Akce
Mák východní Ruffled Patty obrázek 14
0 recenzí
Mák východní Ruffled Patty
Počet v balení : 1 cib
199 239

Nejnižší cena za posledních 30 dnů:* 199 Kč

Dubina sadnje
7 - 10 cm
Vlastnosti
světlý a neobvyklý
Výška rostliny
60 - 80 cm
Vzdálenost mezi rostlinami
40 - 50 cm
Poloha
slunce, polostín, stín
Mrazuvzdornost
- 35°C
Přidat do mé zahrady
Novinky
Akce
Frézie Double Orange obrázek 15
0 recenzí
Frézie Double Orange
Počet v balení : 10 cib
139 179

Nejnižší cena za posledních 30 dnů:* 179 Kč

Dubina sadnje
3 - 5 cm
Vlastnosti
jedna z nejkrásnějších
Výška rostliny
25 - 30 cm
Vzdálenost mezi rostlinami
5 - 10 cm
Poloha
slunečné místo
Mrazuvzdornost
- 29°С
Přidat do mé zahrady
Novinky
Akce
Acidantera dvoubarvá obrázek 16
0 recenzí
Acidantera dvoubarvá
Počet v balení : 10 cib
79 89

Nejnižší cena za posledních 30 dnů:* 79 Kč

Dubina sadnje
7 - 10 cm
Vlastnosti
voňavý "mečík"
Výška rostliny
80 - 120 cm
Vzdálenost mezi rostlinami
10 - 15 cm
Poloha
slunce, polostín
Mrazuvzdornost
- 6°C
Přidat do mé zahrady
Novinky
Akce
Gypsophila bílý obrázek 17
0 recenzí
Gypsophila bílý
Počet v balení : 2 cib
69 109

Nejnižší cena za posledních 30 dnů:* 69 Kč

Dubina sadnje
5 - 7 cm
Vlastnosti
jemný oblak elegantních kvítků
Výška rostliny
50 - 70 cm
Vzdálenost mezi rostlinami
80 - 90 cm
Poloha
slunečné místo
Mrazuvzdornost
- 35°C
Přidat do mé zahrady
Novinky
Akce
Šafrán Sieberi Tricolor obrázek 18
0 recenzí
Šafrán Sieberi Tricolor
Počet v balení : 15 kus
259 329

Nejnižší cena za posledních 30 dnů:* 329 Kč

Výška rostliny
10 cm
Vzdálenost mezi rostlinami
8-10 cm
Poloha
slunce, částečný stín
Mrazuvzdornost
- 28°С
Přidat do mé zahrady
Nejprodávanější
Akce
Jabloň Fuji, С2 obrázek 1
0 recenzí
Jabloň Fuji, С2
Počet v balení : 1 saz
539 659

Nejnižší cena za posledních 30 dnů:* 659 Kč

Koupit
Akce
Meruňka sloupovitá Asian Pearl, С2 obrázek 2
0 recenzí
Meruňka sloupovitá Asian Pearl, С2
Počet v balení : 1 saz
569 699

Nejnižší cena za posledních 30 dnů:* 699 Kč

Koupit
Akce
Hrušeň sloupovitá Decora, С2 obrázek 3
0 recenzí
Hrušeň sloupovitá Decora, С2
Počet v balení : 1 saz
569 699

Nejnižší cena za posledních 30 dnů:* 699 Kč

Koupit
Akce
Broskvoň sloupovitá Aida, С2 obrázek 4
0 recenzí
Broskvoň sloupovitá Aida, С2
Počet v balení : 1 saz
569 699

Nejnižší cena za posledních 30 dnů:* 699 Kč

Koupit
Akce
Višeň Achat, С2 obrázek 5
0 recenzí
Višeň Achat, С2
Počet v balení : 1 saz
539 659

Nejnižší cena za posledních 30 dnů:* 659 Kč

Koupit
Zanechat recenzi
Celkové hodnocení: 5
2 recenze
Anna Kvapilova
21 apr 2023

Mám skusenost

Б
24 červenec 2023

Dobré ráno!
Děkuji :)

S pozdravem,
Gradinamax

Anna Kvapilova
21 apr 2023

Mám skutečnost já je mamka zahrádce

Б
24 červenec 2023

Dobré ráno!
Děkuji za váš komentář :)

Srdečné pozdravy, Gradinamax

Známka
Přidat jeden nebo více souborů
    mc visa dhl dpd 123kurier