0

O nás

VÁŽENÝ ZÁKAZNÍKU,

jsme rodinná firma, která je po generace spojena s polským venkovem. Jako děti a mládež jsme se v praxi učili o zahradnictví a zahrádkářství. Na začátku 90. let jsme podnikli první kroky v zásilkovém prodeji rostlin. Od té doby získáváme zkušenosti, které nám umožňují neustále se zlepšovat a rozvíjet naši společnost.

GRADINAMAX znamená profesionalitu, důvěru, orientaci na potřeby zákazníků a více než 20 let zkušeností na trhu. Nabízíme bohatý a pestrý sortiment řízků, cibulovin, semen a mycelia. Naše sazenice, cibuloviny a semena pocházejí výlučně od certifikovaných polských, českých a nizozemských školek a producentů. Při výběru dodavatelů hledíme na nejvyšší kvalitu nabízených produktů. Všechny naše výrobky jsou skladovány ve zvláštních podmínkách s konstantní teplotou a vlhkostí. Kromě dodávek nejkvalitnějších sazenic nabízíme profesionální telefonickou a online podporu prostřednictvím našich operátorů, kteří jsou vám k dispozici a jsou připraveni odpovědět na všechny vaše dotazy.

Naším cílem je prodávat ty nejlepší rostliny, které poskytnou bohatou úrodu a potěší naše zákazníky.

V naší nabídce najdete největší výběr:

 1. Semena zeleniny a květin;
 2. Jedlé houby;
 3. Cibulnaté rostliny;
 4. Trvalky;
 5. Okrasné rostliny a keře;
 6. Ovocné keře;
 7. Ovocné stromy;
 8. Sloupovité stromy;
 9. Sazenice růží;
 10. Sazenice jahodníku.

Výhody nakupování na gradinamax.cz:

 • Bohatý sortiment - více než 3 500 položek
  Naše nabídka zahrnuje nejoblíbenější odrůdy ovocných stromů a keřů, velkokvěté a popínavé růže, cibuloviny a semena. Pravidelně hledáme nově vyšlechtěné odrůdy, které neustále přidáváme do naší nabídky.
 • Mnohaleté zkušenosti
  Již více než 20 let shromažďujeme zkušenosti, které převádíme do nových postupů pro pěstování rostlin, skladování cibulovin a sazenic a jejich přípravu k odeslání. Díky neustálému vývoji úspěšně dodáváme našim klientům ročně více než 100 milionů sazenic, které zdobí každou zahradu v celé zemi.
 • 100% záruka spokojenosti u všech produktů
  Díky získaným zkušenostem jsme zavedli řadu postupů, které minimalizovaly riziko vysychání rostlin během balení a přepravy na nulu. Proto poskytujeme 100% záruku na všechny naše sazenice a cibule. Pokud však s rostlinami nejste spokojeni, stačí podat reklamaci a my vám zašleme novou rostlinu nebo vám vrátíme peníze.
 • Profesionální balení
  Kořenový systém našich rostlin je zabalen do speciální směsi rašeliny a hydrogelu - rostlina je tak během přepravy chráněna minerály a vodou. Rostliny jsou baleny ve speciálně navrženém obalu, který je chrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami a před mechanickým poškozením.
 • Snadné objednání
  Objednávku můžete provést snadno a intuitivně prostřednictvím online obchodu www.gradinamax.cz nebo během rozhovoru s naším konzultantem na čísle: 420 734 711 575
 • Dárky a promoakce
  Přihlaste se k odběru newsletteru, zaregistrujte se v obchodě gradinamax.cz a využijte obrovské množství akcí a slev. Až o 75% levnější nové produkty každý týden.
 • Pohodlné způsoby platby
  Objednávku můžete zaplatit na dobírku.
 • Vysoký standard služeb zákazníkům
  Pečujeme o naše klienty, jak nejlépe umíme. Poradíme, jak sázet, pěstovat a starat se o rostliny. Informujeme o akcích a slevách. Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte a volejte konzultanta na čísle 420 734 711 575.
 • Zahrádkářská komunita
  Sekce zahrádkářských tipů, odborné články, které vám pomohou pěstovat, rozmnožovat a starat se o rostliny.
mc visa dhl dpd 123kurier